hayrettin04

LOTUSDOOR, mimaride benzersizliğin temel şartının yeni ürünler ve çözümler olduğuna inanır ve bu perspektif ile mimarideki yeni ürün ve çözümleri tasarımcıların hizmetine sunar.

LOTUSDOOR kurulduğu 2006 yılından beri modern mimariye sağladığı farklı ve çeşitli düzeydeki katkıların gururunu taşımaktadır.

LOTUSDOOR markası ile bugün üretilen kapılar ile bölme duvar sistemleri gerek tasarımcıların gerekse yatırımcıların farklılaşmış ihtiyaçlarını yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında karşılamaktadır.

LOTUSDOOR'un projeye katkısı, tasarım aşamasında başlar. Fikirlerin ve hayallerin harmanlandığı tasarım aşamasında bulunmak, bir çözüm ortağının yeteneğini, bilgisi ve deneyimini yansıtacağı en değerli andır.

LOTUSDOOR ürünleri arasında kapı, cam kanat, kapı kasaları, laminant kapılar, teleskopik kapı kasaları, ayarlanabilir kapı kasaları, cam bölme duvar, modüler ve tek camlı, jaluzili bölme duvar ve ofis bölmeleri ve seperatörler ürün gamlarımız arasında yer almaktadır.

LotusDoor, çağdaş yaşamın ve mimari tasarımın estetik, kalite ve işlevsellikle bütünleştiği yeni nesil Alüminyum Kasalı Dekoratif Cam ve Ahşap Kapıları, Modüler Bölme Duvar sistemleri ile benzersiz detaylara sahip Hareketli Bölme Duvar ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Sürekli değişen mimari ihtiyaçları karşılayabilmek amacıyla alüminyum teleskopik kapı kasaları şeffaf cam, emaye boyalı cam, laminat, doğal ahşap kaplama gibi farklı kanat seçenekleriyle buluşmaktadır. Notte Modüler Cam Bölme Duvar Sistemleri ile de tam entegrasyon sağlayabilen LotusDoor ürünü alüminyum kapı kasaları ve alüminyum teleskopik kapı sistemleri ile aynı mekanda, mimari çizginin devamı olarak kullanılabilmektedir.

Modüler ve Kayar Katlanır Hareketli Bölme Duvar Sistemleri mimari hacimlerin tanımlanmasında ve farklı fonksiyonların mekana yüklenmesine katkı sağlamaktadır. Bu anlamda Ahşap ve Cam Modüler Bölme Duvar Modülleri mimari ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanmakta, Alüminyum Kasalı Cam ve Ahşap Kapılar ile birlikte ise modern mekanların yaratılmasına yardımcı olmaktadır.